Областни управители през годините

Областни управители на Кюстендил

1. Йордан Георгиев Стаменов
01.02.1999 - 09.11.2000 г.

2. Малин Георгиев Панайотов
10.11.2000 - 22.08.2001 г.

3. Людмил Стоянов Спасов
22.08.2001 - 10.11.2003 г.

4. Десислава Миладинова Златкова – временно изпълняваща длъжността
10.11.2003 г. - 12.12.2003 г.

5. Любомир Кирилов Дермански
12.12.2003 г. – 19.08.2009 г.

6. Любомир Йорданов Анчев
19.08.2009 - 30.11.2011 г.

7. Даниела Рашкова Годинова – временно изпълняваща длъжността
30.11.2011 - 07.03.2012 г.

8. Владислав Иванов Стойков
 07.03.2012 г. – 06.06.2013 г.

9. Гергана Михайлова Михайлова – временно изпълняваща длъжността
06.06.2013 г. – 13.06.2013 г.

10. Иван Маринов Каракашки
13.06.2013 г. – 26.11.2014 г.

11. Виктор Томов Янев
27.11.2014 г. – 08.02.2017 г.

 

Преди това Кюстендилски регион се числи към Област - София
Веселин Стойков Стойков – област София - 1997 - 1999
Тодор Иванов Костадинов – област София - 1995 - 1997

Печат